WIOSNA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ GMINY NIECHANOWO

7 kwietnia 2016  - Warsztaty dla gimnazjalistów obejmujące tematykę scenariuszy filmowych prowadzone przez Zbigniewa Masternaka autora scenariuszy filmowych.

W tygodniu bibliotek  8-15 maja 2016 r. zaplanowaliśmy następujące spotkania:

• 9 maj 2016 - spotkanie autorskie z Janem Hyjek
  • 10 maj 2016 - przedstawienie pt: „Moda na nieuczenie się” dla klas I Gimnazjum
  • 11 maj 2016 - przedstawienie pt: „Wielkie hece w Bibliotece” dla Przedszkolaków
  • 12 maj 2016 - spotkanie autorskie z Agnieszką Gadzińską dla klas II-III Szkoły Podstawowej

W czasie trwania tygodnia bibliotek planujemy konkurs dla najmłodszych czytelników (klasy I-III) z tematyki Baśni.

Podczas Dni Niechanowa:

• X edycja konkursu „Zostań mistrzem ortografii” KONKURS O PIÓRO WÓJTA GMINY.
    Zapraszamy do wzięcia udziału dorosłych mieszkańców Gminy Niechanowo i nie tylko...... w kategorii osoby dorosłej (chęć uczestnictwa można zgłaszać telefonicznie  pod numerem tel: 61 427-20-02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie biblioteki do dnia 06 maja 2016).
    Czekają atrakcyjne nagrody.
  • 19 maj 2016 - wieczór poetycko-taneczny z Elżbietą Bednarczyk poetką, aktorką, tancerką, autorką książek dla dzieci, od 20 lat mieszkającą w Australii.
    Pani Elżbieta będzie gościć podczas spotkania z Seniorami organizowanego przez Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej.

Tanya ValkoPlanujemy spotkanie autorskie z Tanya Valko autorką bestsellerowych powieści arabskiej sagi:
• Arabska Żona,
• Arabska Córka,