Spotkanie autorskie z Anną Onichimowską

W dniu 25 maja 2015 roku odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Anną Onichimowską - poetkąprozaikiem, dramatopisarką, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz scenariuszy radiowych, telewizyjnych i filmowych.

Anna-Onichimowska-2015

Pisarka podczas spotkania opowiedziała młodzieży o sobie i zaprezentowała kilka książek miedzy innymi : „Duch starej kamienicy”, „Daleki rejs”, „Dobry potwór nie jest zły”, „Dziesięć stron świata”, „Najwyższa góra świata”, „Tajemnica Malutkiej”.