Zasady korzystania z biblioteki od 10 maja 2021 r.

logo - Zasady korzystania z biblioteki od 10 maja 2021 r.

1. Przed wejściem do biblioteki w dalszym ciągu obowiązują zasady reżimu sanitarnego tj: zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.
  2. Do biblioteki może wejść jednocześnie 1 czytelnik lub małżeństwo/rodzic z dziećmi, ale nie więcej niż 3 osoby łącznie.
  3. Jeśli czytelnik chce osobiście wybrać książkę z półki muszą zostać zachowane dodatkowe zasady reżimu sanitarnego (dezynfekcji rąk przez czytelników przed podejściem do regałów).