Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Joanną Jax

Zadebiutowała w 2014 roku Dziedzictwem von Becków, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: Długa droga do domu (2015) i Piętno von Becków (2016) ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki. Miłośnicy jej twórczości entuzjastycznie przyjęli książkę Syn zakonnicy (2018), a także cykle powieściowe — sześć tomów Zemsty i przebaczenia (2018) oraz trylogie Zanim nadejdzie jutro (2018, 2019) i Prawda zapisana w popiołach (2019, 2020).

Laureatka Wawrzynu — Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników).

Pod pseudonimem Patrycja May wydała humorystyczną powieść Pamiętnik ze starej szafy (2017, 2019).