Rozdanie nagród - w konkursie plastycznym na awers medalu „Dyszka Niechana”

W dniu 19 lutego podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Patrona w Szkole Podstawowej w Niechanowie nastąpiło wręczenie nagród dla uczestników konkursu plastycznego na awers medalu „Dyszka Niechana”.

Rozdanie nagród - w konkursie plastycznym na awers medalu „Dyszka Niechana”

Nagrodę główną – bon o wartości 100 zł do Decathlon, piłki, rakietkę do tenisa stołowego oraz pendrive otrzymała Wiktoria Macioszek uczennica Szkoły Podstawowej w Jarząbkowie.

Rozdanie nagród - w konkursie plastycznym na awers medalu „Dyszka Niechana”

Ze względu na pomysłowość wykonania oraz pracochłonność wybrane zostały również prace trzech osób: Zuzanny Konieczka , Juliana Tabaka, Wiktora Wittenbeck ze Szkoły Podstawowej w Niechanowie, które otrzymały piłki, rakietkę do tenisa stołowego oraz pendrive.

Rozdanie nagród - w konkursie plastycznym na awers medalu „Dyszka Niechana”

Pozostali uczestnicy otrzymali pendrive.

Medal wymyślony i wykonany przez Wiktorię Macioszek stanie się wzorem do wykonania pamiątkowych medali, które otrzymają uczestnicy majowego biegu „DYSZKA NIECHANA”.

Rozdanie nagród - w konkursie plastycznym na awers medalu „Dyszka Niechana”

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Nagrody zostały ufundowane przez sklep Decathlon oraz Urząd Gminy w Niechanowie.

Zapytaj bibliotekarza

Zapytaj bibliotekarza to usługa informacyjna prowadzona przez Bibliotekę Publiczną Gminy Niechanowo. Jeśli na stronie www oraz w katalogu online biblioteki nie znajdziesz poszukiwanych informacji, skontaktuj się z bibliotekarzami BPGN - zadzwoń lub wyślij pytanie e-mailem.

wbibliotecepl

Łącznie wizyt23135