Spotkanie autorskie z Janem Hyjek

Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo w dniu 28 kwietnia 2015 zorganizowała spotkanie autorskie z Janem Hyjek dla uczniów klas pierwszych Gimnazjum.

(ur. 19 listopada 1957 w Gnieźnie) - polski pisarz. Z wykształcenia pedagog, kompozytor muzyki do piosenek, autor tekstów, wokalista koncertujący w klubach studenckich w latach w 1983-1993.Autor wierszy, aforyzmów, opowiadań, sztuk teatralnych, recenzji, esejów i powieści.

Spotkanie autorskie z Janem Hyjek

Postać bardzo dynamiczna o dużej chęci czerpania z życia jak najwięcej. Wytyczająca cele do których dąży i uczy jak spełniać marzenia nawet te najmniejsze. Podczas spotkania autorskiego Pan Jan śpiewał, cytował, opowiadał z życia wzięte historie, które miały uzmysłowić młodzieży ważne idee i cele na życie.