Magdalena Witkiewicz ‘specjalistka od szczęśliwych zakończeń’ w Niechanowie

23 września odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie spotkanie autorskie z pisarką Magdaleną Witkiewicz. W zorganizowanym spotkaniu przez Bibliotekę Publiczną Gminy Niechanowo uczestniczyli czytelnicy biblioteki. Pani Magda, która mówi o sobie pisarka jeszcze przez małe 'p' pisze książki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Magdalena Witkiewicz ‘specjalistka od szczęśliwych zakończeń’ w Niechanowie

Jej literatura, która pociesza, niekiedy wzrusza jest bardzo poczytna w niechanowskiej bibliotece. W skład księgozbioru biblioteki wchodzą wszystkie już wydane tytuły autorki, a jest ich już 10. Największym powodzeniem wśród czytelników niechanowskiej biblioteki cieszy się pierwsza wydana w 2008 r. powieść „Milaczek". Gość naszego spotkania w sposób humorystyczny potrafił zachęcić do czytania opowiadając o swojej twórczości. Dużo miejsca pisarka poświęciła „Szkole żon", „Zamku z piasku" i „Opowieści niewiernej". Pani Magdalena Witkiewicz, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, proponowała swoje książki, ponieważ mają one poprawiać nastrój, mają być lekiem i terapią na smutne dni.

Magdalena Witkiewicz ‘specjalistka od szczęśliwych zakończeń’ w Niechanowie

Pod koniec spotkania dyrektor biblioteki Małgorzata Trzaskowska zaproponowała zakup książek autorki z dedykacją.