• Baner - Slajd

  Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo

 • Baner - Slajd

  Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo

 • Baner - Slajd

  Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo

 • Baner - Slajd

  Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo

 • Baner - Slajd

  Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo

 • Baner - Slajd

  Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo

fotoSÓWKA

Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo ogłasza konkurs fotograficzny.

Konkurs fotograficzny fotoSÓWKA roztrzygnięty!

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
"fotoSÓWKA" - II edycja

 1. Organizatorem konkursu fotograficznego 'fotoSÓWKA' jest Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo z siedzibą 62-220 Niechanowo, ul. Różana 48.
 2. Celem konkursu jest popularyzacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu, upowszechnianie i popularyzacja fotografii oraz promocja portalu e-usług bibliotecznych w.bibliotece.pl.
 3. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii przedstawiającej książkę lub "SÓWKĘ" - zakładkę promującą portal w.bibliotece.pl.
 4. Czas trwania konkursu: 15 lipca - 15 września 2014 roku.
 5. Uczestnik może zgłosić do konkursu 1 zdjęcie w formacie jpg.
 6. Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez przesłanie fotografii w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W tytule e-mail należy wpisać "fotoSÓWKA", w treści imię i nazwisko uczestnika konkursu, wiek, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie fotografii nie spełniających wymogów w niniejszym regulaminie oraz fotografii o niskiej jakości technicznej.
 8. Zdjęcia konkursowe zostaną zamieszczone na fanpage'u BPGN www.facebook.com/BibliotekaPublicznaGminyNiechanowo według kolejności zgłoszeń. Wyboru najlepszych fotografii dokonają internauci. Głosujący poprzez przycisk 'Lubię to!' wskaże fotografie (dowolną ilość zdjęć), które mu się najbardziej podobają. Głosowanie potrwa od 16 do 29 września 2014 roku.
 9. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej BPGN www.biblioteka.niechanowo.pl, na fanpage'u BPGN www.facebook.com/BibliotekaPublicznaGminyNiechanowo oraz w siedzibie Organizatora w terminie 7 dni od dnia zakończenia głosowania. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe z zakresu fotografii.
 10. Po opublikowaniu listy zwycięzców Organizator skontaktuje się ze zdobywcami nagród w celu ustalenia warunków odbioru nagród.
 11. Zgłoszenie fotografii do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz z oświadczeniem, że fotografia nadesłana na konkurs została wykonana osobiście.
 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne publikowanie fotografii, imienia i nazwiska w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, a także na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Zapytaj bibliotekarza

Zapytaj bibliotekarza!

Zapytaj bibliotekarza to usługa informacyjna prowadzona przez Bibliotekę Publiczną Gminy Niechanowo. Jeśli na stronie www oraz w katalogu online biblioteki nie znajdziesz poszukiwanych informacji, skontaktuj się z bibliotekarzami BPGN - zadzwoń lub wyślij pytanie e-mailem.

Skontaktuj się z nami

w.bibliotece.pl - szukaj książek w bibliotekach

Fundacja Orange - logo

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Łącznie wizyt29615