Orange dla bibliotek

Orange dla bibliotekBiblioteka Publiczna Gminy Niechanowo otrzymała od Fundacji Orange dotację finansową w wysokości 3.196,44 zł w ramach programu „Orange dla bibliotek".

Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez udostępnianie bibliotekom gminnym nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by biblioteki stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Główną usługą refundowaną w ramach Programu jest dostęp do internetu.

Zapytaj bibliotekarza

Zapytaj bibliotekarza to usługa informacyjna prowadzona przez Bibliotekę Publiczną Gminy Niechanowo. Jeśli na stronie www oraz w katalogu online biblioteki nie znajdziesz poszukiwanych informacji, skontaktuj się z bibliotekarzami BPGN - zadzwoń lub wyślij pytanie e-mailem.

wbibliotecepl

Łącznie wizyt27539