KONKURS FOTOGRAFICZNY

KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

fotoSÓWKA

KONKURS FOTOGRAFICZNY fotoSÓWKA

1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo.

2. Na konkurs należy zgłosić fotografię przedstawiającą SÓWKĘ - zakładkę promującą portal e-usług bibliotecznych w.bibliotece.pl. Sposób ujęcia tematu jest dowolny.
    Zakładki dostępne są w siedzibie organizatora.

3. Celem konkursu jest: promocja portalu w.bibliotece.pl, upowszechnienie i popularyzacja fotografii oraz pobudzenie kreatywności i twórczego myślenia.

4. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich amatorów fotografii.

5. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 zdjęć w formacie JPG.

6. Prace konkursowe należy przesłać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., wpisując w tytule e-maila ‘fotoSÓWKA’, a w treści imię
    i nazwisko autora, wiek, adres, telefon, e-mail oraz tytuł zdjęcia.

7. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 5 maja 2013 r.

8. Fotografie niezgodne z niniejszym regulaminem nie będą oceniane.

9. Spośród nadesłanych prac konkursowych jury powołane przez Dyrektora BPGN wyłoni laureatów, którym zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

10. Wręczenie nagród nastąpi w siedzibie organizatora podczas Tygodnia Bibliotek w dniach
    8 - 15 maja 2013 r.

11. Zgłoszenie fotografii do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz z oświadczeniem, że fotografie nadesłane na konkurs zostały wykonane osobiście.

12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie i publikację zdjęć przez organizatora konkursu na wszystkich polach eksploatacji oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

KONKURS FOTOGRAFICZNY fotoSÓWKA