Rozmiar czcionki

KONKURS FOTOGRAFICZNY

REGULAMIN

 KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

fotoSÓWKA

KONKURS FOTOGRAFICZNY fotoSÓWKA

 1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Gminy Niechanowo.

 2. Na konkurs należy zgłosić fotografię przedstawiającą SÓWKĘ - zakładkę promującą portal e-usług bibliotecznych w.bibliotece.pl. Sposób ujęcia tematu jest dowolny.
  Zakładki dostępne są w siedzibie organizatora.

 3. Celem konkursu jest: promocja portalu w.bibliotece.pl, upowszechnienie i popularyzacja fotografii oraz pobudzenie kreatywności i twórczego myślenia.

 4. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich amatorów fotografii.

 5. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 zdjęć w formacie JPG.

 6. Prace konkursowe należy przesłać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., wpisując w tytule e-maila ‘fotoSÓWKA’, a w treści imię
  i nazwisko autora, wiek, adres, telefon, e-mail oraz tytuł zdjęcia.

 7. Termin nadsyłania prac upływa z dniem 5 maja 2013 r.

 8. Fotografie niezgodne z niniejszym regulaminem nie będą oceniane.

 9. Spośród nadesłanych prac konkursowych jury powołane przez Dyrektora BPGN wyłoni laureatów, którym zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

 10. Wręczenie nagród nastąpi w siedzibie organizatora podczas Tygodnia Bibliotek w dniach
  8 - 15 maja 2013 r.

 11. Zgłoszenie fotografii do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz z oświadczeniem, że fotografie nadesłane na konkurs zostały wykonane osobiście.

 12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie i publikację zdjęć przez organizatora konkursu na wszystkich polach eksploatacji oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

KONKURS FOTOGRAFICZNY fotoSÓWKA

Zapytaj bibliotekarza

Zapytaj bibliotekarza

Zapytaj bibliotekarza to usługa informacyjna prowadzona przez Bibliotekę Publiczną Gminy Niechanowo. Jeśli na stronie www oraz w katalogu online biblioteki nie znajdziesz poszukiwanych informacji, skontaktuj się z bibliotekarzami BPGN - zadzwoń lub wyślij pytanie e-mailem.

Skontaktuj się z nami

wbibliotecepl

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Łącznie wizyt27539